fizjoterapia

Fizjoterapia

To dziedzina szybko rozwijająca się w weterynarii, dzięki której nasz pupil szybko wraca do zdrowia.

Zobacz

Zakres Zabiegów

Gabinet weterynaryjny dysponuje szeroką gamą aparaturą diagnostyczną, badań i zabiegów.

Zobacz

Umów Wizytę

Zapraszamy do kontaktu, rejstracji na wizytę, lub wyzytę domową.


Zobacz

O Gabinecie

Działalność lecznicy trwa od roku 1996. Przez cały ten czas nasi pacjenci otaczani są najlepszą opieką lekarską. Poziom naszych usług podnosimy wdrażając nowoczesny sprzęt oraz nowe metody leczenia dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy medycznej.
Trudne i niespotykane przypadki diagnostyczne konsultujemy z Kliniką Weterynaryjną THERIOS w Myślenicach, która jest również jednostką naukową. Gabinet współpracuje z innymi lekarzami, którzy również konsultują z Nami trudne i nietypowe przypadki. Nawiązaliśmy także współpracę ze specjalistami poza granicami kraju m.in. z lekarzami weterynarii w Danii.

Poczekalnia w gabinecie jest pomieszczeniem przyjaznym dla oczekujących pupili i ich właścicieli. Inne wydzielone pomieszczenia przystosowane są do komfortu pacjentów jak i lekarza w których odbywają się specjalistyczne zabiegi i badania są one wyposażone w nowoczesny sprzęt weterynaryjny. W Gabinecie działa również "Salon dla psów i kotów" w którym wykwalifikowany personel zaopiekuje się wyglądem zewnętrznym państwa pupili.

gabinet
gabinet
gabinet
gabinet


Ukończyłam kierunek weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Staż odbyłam w Klinice Weterynaryjnej w Katowicach u dr Czogały i dr Fabisza, następnie rozpoczęłam pracę w klinice weterynaryjnej, po dwóch latach otworzyłam Gabinet Weterynaryjny w Jaworznie Od tego czasu uczestniczę systematycznie w kongresach i szkoleniach pozwalających na rozwijanie i udoskonalanie wiedzy medycznej.
Odbyłam szkolenie i praktykę w Stanach Zjednoczonych pod kątem wykorzystania cyfrowej diagnostyki RTG w diagnostyce prowadzonej przez dr. Clifford'a pracującego w Animal Hospital of Islamorada, który z pasją i zamiłowaniem przekazywał wiedzę przydatną w codziennej praktyce zawodowej. W 2015 w USA odbyłam szkolenie specjalizujące w rehabilitacji psów i kotów zastosowanie aparatu RGA, laseroterapii oraz magnetoterapii.

gabinet

Dr Cliffird Glade Floryda


Udokumentowane dyplomem dodatkowe szkolenie, dla pogłębienia swojej wiedzy z zakresu badania jamy brzusznej, z wykorzystaniem USG. Zapewni to moim pacjentom profesjonalną i fachową opiekę medyczną. Prowadzącym szkolenie był dr n. wet. Wojciech Atamaniuk posiadający wiedzę i doświadczenie europejskie.

Dyplom


Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności z zakresu USG jamy brzusznej u zwierząt biorąc aktywny udział w szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych.

szkolenie zakresu usg


Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności z zakresu z kardiologii w tym echo serca u zwierząt biorąc aktywny udział w szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych.

szkoleniez zakresu kardiologii